Reklaminė spauda

Reklaminės spaudos privalumai
Skaitmeninių technologijų amžiuje vis daugiau kompanijų komunikacijai ir reklamai renkasi skaitmeninius informacijos sklaidos kanalus. Moderniame pasaulyje žmonės šios informacijos gauna itin didžiuliais kiekiais. Todėl spausdinta reklama išsaugo savo reikšmę ir poveikį – ją galima pačiupinėti, yra maloniau skaityti, o susidomėjus galima pasilikti aplanke ar stalčiuje.

Detalės sukuria kokybės jausmą
Mes skiriame daug dėmesio detalėms, kurios, mūsų manymu, yra labai svarbios. Reklaminė spauda perteikia ne tik vizualią informaciją, tačiau leidžia pajusti popieriaus tekstūrą, kokybę ir kitus elementus; kitaip nei skaitmeninėje reklamoje, egzistuoja geresnės galimybės komunikacijai su potencialiu ar esamu klientu, todėl galima sukurti papildomą vertę Jūsų prekės ženklui.

Platus reklaminės spaudos gaminių spektras
Spaustuvė REGRAFAS gali pasiūlyti platų reklaminių spaudos gaminių spektrą-nuo paprastos skrajutės ar plakato iki išskirtinio meniu ar produktų katalogo. Spaudos galimybės ir naujos technologijos bei patirtis leidžia mums pasiūlyti tiek laiko patikrintus ir ekonomiškus, tiek įdomius ir novatoriškus sprendimus.

Turite klausimų?
Nežinote, ar galėsime pagaminti jūsų reklaminę produkciją? Galbūt reikalinga konsultacija ar pagalba ieškant optimalaus sprendimo? Susisiekite su mumis ir mes Jus nemokamai pakonsultuosime.

reklamine spauda
foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia gaminiams papildomos pridėtinės vertės, sukuriančios prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais

laminate

Laminavimas

Produkto laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą, kuris sustiprins jūsų norimą įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

window

Langelių klijavimas

Langeliais pakuotėje leidžia vartotojui pamatyti tikrąjį produktą, jei tai reklaminė pakuotė. Kituose reklaminiuose gaminiuose langeliai prideda išskirtinumo, įdomumo ir kartais pasitelkiant langelius galima sukurti ir interaktyvius popierinės komunikacijos elementus.

kasiravimas2

Kaširavimas

Esant itin tvirtos ir stabilios pakuotės poreikiui, galime jūsų pagamintą storo kartono pakuotę apklijuoti spausdintu aukštos kokybės dizaino sluoksniu.