Pakuotės

Siūlome optimalius sprendimus jūsų produkto pakuotei
Norint personalizuoti gaminamą produkciją ar papuošti verslo dovanas partneriams bei klientams, dažnai prireikia jas skoningai įpakuoti. Mūsų spaustuvė projektuoja ir gamina pakuotes įvairiems gaminiams, nuo popierinės įmautės iki polipropileno pakuotės maisto produktams.

Kokybiška pakuotė – pirmasis įspūdis ir pridėtinė vertė
Pagal Jūsų poreikius visada pasiūlysime originalius, bet praktiškus sprendimus ir pagaminsime bet kokių formų bei dydžių pakuotes. Su pakuote vartotojas susiduria pirmiausia ir neretai būtent iš jos sprendžia tiek apie produktą viduje, tiek apie patį gamintoją, pakuotės netgi neatidaręs.

Viena geriausių spaustuvių Baltijos šalyse
Dėl šios priežasties mums itin svarbu, kad pakuotė atitiktų visus užsakovo poreikius. Tam reikia idealiai veikiančių gamybinių linijų ir ilgametės patirties, kuria galime didžiuotis. Esame laikomi viena geriausių pakuočių spaustuvių Baltijos šalyse.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Jei jums reikia padėti rasti optimalų sprendimą jūsų pakuotės gamybai, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Regrafas-pakuotes
foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas  aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia pakuotėms papildomos pridėtinės vertės, kadangi sukuria prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais.

laminate

Laminavimas

Produkto laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą,  sustiprinantį jūsų norimą pasiekti įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

window

Langelių klijavimas

Langeliai pakuotėje leidžia vartotojui pamatyti tikrąjį produktą, būtent ši galimybė dažnai padidina pasitikėjimą produktu ir motyvuoja jį pirkti.

kasiravimas2

Kaširavimas

Kai reikalinga itin tvirta ir stabili pakuotė, galime jūsų pagamintą storo kartono pakuotę apklijuoti spausdintu aukštos kokybės dizaino sluoksniu.