Knygos

Knyga – klasikinis informacijos perdavimo būdas
Nors skaitmeninės technologijos vis labiau įsiveržia į knygų pasaulį, knyga vis tiek išlieka išskirtine ir įdomia informacijos perdavimo priemone. Daugumai žmonių šiandieną spausdinta knyga asocijuojasi su klasika, prabanga ir išskirtinumu.

Neribotos technologinės ir pritaikymo galimybės
REGRAFO spaustuvė gali pritaikyti įvairiausius technologinius procesus knygų gamyboje. Nuo paprasčiausios knygos iki aukščiausios kokybės leidinio kietu, folijuotu viršeliu su daugybe spaudos efektų, sukuriančių pridėtinę vertę. Knygos paskirtis taip pat gali būti labai įvairi – nuo vadovėlio iki išskirtinio leidinio gaminio ar įmonės pristatymui.

Ne tik galimybės bet ir sprendimai
Optimalius gamybos sprendimus galime taikyti spalvotų knygų kietais viršeliais gamyboje nuo 1 iki 1000 vnt. Profesionalų komanda gali jums patarti, kaip pasiekti Jūsų norimą rezultatą, nesvarbu, ar tikslas bus mažiausia kaina, ar noras nustebinti klientus prabangiu leidiniu.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Jei jums reikia padėti rasti optimaliausią ar originaliausią sprendimą, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Knygu gamyba
foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia etiketėms papildomos pridėtinės vertės, sukuriančios prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais.

laminate

Laminavimas

Etiketės laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą, kuris sustiprins jūsų norimą įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

kasiravimas2

Kaširavimas

Ši technologija leidžia pagaminti įvairaus storio ir dydžio kokybiškus kietus viršelius knygoms. Storas viršelis knygai suteikia kokybės įspūdį bei prailgina knygos gyvenimą, paverčia ją atsparesne aplinkos poveikiui.