Ofsetinė spauda

Konkurencinga kaina
Šis spaudos būdas yra vienas populiariausių. Spausdinant ofsetiniu būdu, didžiausią sąnaudų dalį sudaro spaudos formų paruošimas ir spaudos mašinos paruošimas masinei gamybai. Kadangi reikalingas vienkartinis paruošimas, gamybos kaštai būna mažesni, todėl šis spaudos būdas pasižymi itin konkurencinga kaina gaminant didelius tiražus.

Aukštesnė kokybė
Ofsetinis spaudos būdas leidžia panaudoti žymiai daugiau spalvų nei spausdinant skaitmeniniu būdu. Šiuo atveju galima naudoti ne tik CMYK spalvų paletę, bet ir etalonines Pantone spalvas, taip pat galima spausdinti daugiau nei keturiomis spalvomis.
Ofsetinis spaudos būdas leidžia pasirinkti storesnį bei grubesnės tekstūros popierių lyginant su skaitmenine spauda.

Pritaikymo galimybės
Ofsetinė spauda yra plačiai naudojama. Šį spaudos būdą galima naudoti spausdinant tiek ant popieriaus, tiek ant kartono. Labiausiai verta rinktis ofsetinę spaudą tiems gaminiams, kurie bus gaminami dideliu tiražu. Tai gali būti reklaminės skrajutės, plakatai, pakuotės, bukletai, katalogai, ataskaitos, reklaminiai laiškai ir pan.
Gaminiams, kurie reikalauja 100% spalvų atitikimo, taip pat verta rinktis šį būdą, nes galima itin tiksliai atkartoti spalvą, parinktą iš Pantone spalvų paletės.

Nemokama konsultacija
Negalite apsispręsti, kurį spaudos būdą rinktis? Norite profesionalaus patarimo ar konsultacijos? Susiekite su mumis ir mes jus pakonsultuosime nemokamai.

Regrafas-offset