Firminis stilius

Firminis stilius – pagrindinė įvaizdžio dalis
Firminio stiliaus dizainas, išpildymas ir spaudos kokybė yra itin svarbus elementas, kuris formuoja Jūsų įmonės ar produkto reputaciją. Stiliaus nuoseklumas, vientisumas ir kokybė gali sukelti labai panašias asociacijas apie Jūsų įmonę.

Firminio stiliaus įvairovė
Firminio stiliaus medžiaga labai individuali, tad mūsų spaustuvė jums gali pasiūlyti labai daug įvairių gaminių. Mūsų spaudos techninės galimybės leidžia pateikti visą reikalingą spausdintą medžiagą – nuo vizitinės kortelės ar sąskaitos šablono iki originalios pakuotės verslo dovanoms ar individualaus darbo kalendoriaus.

Optimalūs ir originalūs sprendimai
Mūsų specialistų patirtis, valdomos technologijos ir partnerystė su išskirtinių medžiagų tiekėjais leidžia drąsiai teigti, kad galime pasiūlyti inovatyvius sprendimus norintiems išsiskirti ir geriausius sprendimus norintiems savo biudžetą išnaudoti optimaliai. Firminio stiliaus elementus galime gaminti net ir itin mažais kiekiais, skirtais nedidelėms kompanijoms, taip pat galime užtikrinti neribotą tiražą didelėms korporacijoms.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Jei jums reikia padėti surasti optimalų ar išskirtinį sprendimą jūsų firminiam stiliui, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

Firminis-stilius
foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia firminiam stiliui papildomos pridėtinės vertės, sukuriančios prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais.

laminate

Laminavimas

Produkto laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą, kuris sustiprins jūsų norimą įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

kasiravimas2

Kaširavimas

Ši technologija leidžia pagaminti įvairaus storio ir dydžio kokybiškus kietus viršelius. Tai suteikia kokybės įspūdį bei prailgina gaminio gyvavimo laiką, paverčia jį atsparesniu aplinkos poveikiui.