Fleksografinė spauda

Spaudos technologija
Spaudos metu naudojamas ruloninis spaudos pagrindas, tinkamiausias serijinei produkcijai: etiketėms, lipdukams, pakuotėms, ir t.t. Maketas ant spaudos gaminių perkeliamas pasitelkus elastingą fotopolimerą, o galutinis rezultatas pasižymi labai aukšta kokybe bei sodriomis spalvomis.

Fleksografinės spaudos privalumai
Šis spaudos būdas užtikrina greitą ir efektyvią gamybą, kuri leidžia sumažinti gamybos kaštus. Fleksografinė spauda pasižymi aukšta kokybe ir galimybe nepriekaištingai perkelti norimą dizainą ant įvairių paviršių (popieriaus, pvc, folijos). Galimybė naudoti CMYK ir Pantone spalvų paletes leidžia garantuoti spalvų tikslumą ir kokybišką nuotraukų atvaizdavimą.

Fleksografijos panaudojimas
Šis spaudos būdas tinka itin didelio tiražo serijinei gamybai, produktams, kurių paviršius lenktas ir lankstus, pvz., etiketės, lipdukai. Vienas populiariausių fleksografinių gaminių yra užlydomos „flowpack“ tipo pakuotės, skirtos maistui. Fleksografinis spaudos būdas leidžia spausdinti ne tik ant lipnių produktų, tačiau taip pat ir ant permatomos polipropileno plėvelės, kurią galima panaudoti etiketėms ar „flowpack“ tipo pakuotėms.

Nemokama konsultacija
Negalite apsispręsti, kurį spaudos būdą rinktis? Norite profesionalaus patarimo ar konsultacijos? Susiekite su mumis ir mes jums patarsime nemokamai.

Regrafas flexografine spauda