Kitos spaudos paslaugos

Papildomi procesai – pridėtinė vertė
Naudojant papildomus spaudos procesus, tokius kaip UV lakavimas ar folijavimas, gaminys atrodo prabangesnis ir kokybiškesnis, o tai gali sėkmingai pakelti jūsų gaminio vertę. Papildomi spaudos efektai gali padaryti gaminį aiškesniu ar padėti atkreipti dėmesį į norimus objektus. Laminavimas, lakavimas ar kaširavimas gali suteikti gaminiui apsaugines savybes. Papildomi procesai dažniausiai sukuria aiškiai matomą ar numanomą jūsų gaminio pridėtinę vertę.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Jei jums reikia padėti rasti optimalų ar išskirtinį sprendimą, susisiekite su mumis ir mes jus konsultuosime nemokamai.

foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas  aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia pakuotėms papildomos pridėtinės vertės, kadangi sukuria prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais.

laminate

Laminavimas

Produkto laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą,  sustiprinantį jūsų norimą pasiekti įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

window

Langelių klijavimas

Langeliai pakuotėje leidžia vartotojui pamatyti tikrąjį produktą, būtent ši galimybė dažnai padidina pasitikėjimą produktu ir motyvuoja jį pirkti.

kasiravimas2

Kaširavimas

Kai reikalinga itin tvirta ir stabili pakuotė, galime jūsų pagamintą storo kartono pakuotę apklijuoti spausdintu aukštos kokybės dizaino sluoksniu.