Etiketės

Aukščiausios kokybės etikečių gamyba
Spaustuvės turima įranga užtikrina aukščiausios kokybės etikečių gamybą. Mūsų galimybės patenkins patį išrankiausią klientą, o įrangos naujumas leis išlikti konkurencingiems rinkoje.

Kokybiška etiketė kuria pridėtinę vertę
Originali ir kokybiška etiketė sukuria vartotojui pirmą įspūdį apie gaminį. Mūsų patirtis, technika ir unikalūs technologiniai sprendimai padės Jums išsiskirti ir tapti lyderiais savo srityje, taip pat galime Jums pasiūlyti inovatyvius sprendimus. Mūsų patirtis leidžia teigti, kad galime įveikti didžiausius iššūkius šioje srityje.

Viena geriausių spaustuvių Baltijos šalyse
Esame didžiulę patirtį ir didelę bei pajėgią technologinę bazę turinti spaustuvė. Mūsų resursai leidžia patenkinti patį išrankiausią klientą, pasiūlyti ne tik galimybes, bet ir sprendimus, dėl ko mus vertina nuolat augantis lojalių klientų ratas. Todėl esame vertinami kaip viena geriausių spaustuvių Baltijos šalyse.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Jei jums reikia rasti geriausią sprendimą, susisiekite su mumis ir mūsų profesionalų komanda suteiks jums nemokamą konsultaciją.

regrafas-etiketes
foil

Folijavimas

Dalinis ar pilnas paviršiaus padengimas aukso, sidabro ar kitos spalvos folija suteikia etiketėms papildomos pridėtinės vertės, sukuriančios prabangos ir kokybės įspūdį.

emboss

Reljefo iškėlimas

Dizaino elementų reljefinis iškėlimas paįvairina gaminio išvaizdą, pridėdamas jam iškilių elementų, taip pat yra malonus liesti. Šie iškilimai dažnai asocijuojasi su prabangiais ir kokybiškais produktais.

laminate

Laminavimas

Etiketės laminavimas blizgiu ar matiniu laminatu padidina gaminio apsaugą nuo aplinkos poveikio. Pasitelkus kūrybingus sprendimus, laminavimą galima panaudoti kaip dizaino elementą, kuris sustiprins jūsų norimą įspūdį.

UV-coating

Lakavimas UV laku

Dalinis lakavimas UV laku padeda vizualiai išryškinti norimus elementus. UV laku nulakuoti elementai atrodys blizgūs ir ryškesni. Rezultatas taip pat jaučiamas gaminį liečiant, tai galima vertinti kaip papildomą šio proceso privalumą, padidinantį gaminio vertę.

Cutting

Unikalus kirtimas

Galime pagaminti etiketes su unikaliu kirtimu. Įdomi etiketės kraštinių forma bei iškirtimai viduje prideda gaminiui savitumo ir originalumo.